Pracuj na svojich snoch

Vytvor lepšiu životnú úroveň sebe a svojej rodine 

Si v stave, kedy nevieš, čo ďalej?

Nevieš ako zvládneš finančné situácie, kedy sa všetko zvyšuje, nevieš kde nabrať finančné prostriedky na to, čo by si chcela, alebo po čom túžiš?

Pozeráš do svojej peňaženky a nevieš si nič dovoliť navyše? 

Pozeráš na svoje deti, každý deň počúvaš o ich snoch, čo by všetko chceli a ty nevieš, odkiaľ na to zobrať peniaze?

Rozmýšľaš nad tým, že by si mala niečo zmeniť, ale nevieš, aká cesta je práve vhodná pre teba?

Pracuješ v sieťovom marketingu a želané výsledky neprichádzajú?

Mám pre teba riešenie. Riešenie, ktoré môže zmeniť všetko a ty vieš vytvoriť lepšiu životnú úroveň nielen pre seba, ale aj svoju rodinu. 

Môžeš zmeniť všetko, s čím sa každý jeden deň potýkaš, po čom túžiš a snívaš.
 

Tak, ako sa všetko zmenilo mne, ženám v spolupráci so mnou (napríklad do 7 mesiacov hrdo s výpoveďou do práce, alebo do 3 mesiacov stabilný 4 ciferný príjem,...), tak sa môže zmeniť aj tebe. Zistíš viac rezervovaním nezáväzného rozhovoru kliknutím na tlačítko nižšie

Kedysi som nemala finančné prostriedky ani na vianočné darčeky pre deti (v období pred Vianocami mi prišlo uvedomenie, že musím niečo zmeniť). Nemali sme finančné prostriedky ani na nevyhnutné veci do domácnosti, nieto ešte rozmýšľať  nad niečím, ako dovolenka či prerábanie domu a obdobné veci. 

Všetky úvery a hypotéku sme museli pozastaviť (ešteže bola taká možnosť), pretože sme nemali financie na nič.

Celá rodina vo finančných problémoch pre moju túžbu podnikať online.

Začala som pochybovať o tom, či to je môj smer, či viem odovzdať veci, či viem vôbec takto pokračovať ďalej.

Bola som ako zaseknutá a nie a nie urobiť krok vpred. Ako by sa mi všetko zastavilo, ani som nevedela opísať tú sitáciu, ktorá sa mi diala.

To, čo som si predstavovala a realita boli úplne rozličné veci.

Ďakujem dňu, kedy som sama sebe povedala že takto nechcem žiť a nechcem, aby tak žili moje deti. Nedokázala som sa im pozrieť do očí, a priznať, že som zlyhala.

Hľadala som spôsob a možnosti ako ísť dalej.

Dňom, kedy začala moja

spolupráca v aktuálnom networku inak a začala som podnikanie brať vážne, sa  všetko zmenilo.

Cesta, ktorá bola predtým sa nedá porovnať. 

Áno aj predtým som bola v networku, ale boli to iba poskytnuté základné informácie (ktoré nefungovali) a nevedela som to uchopiť tak, aby prišli želané výsledky. Takže to bola cesta pokus omyl a nahánanie sa.

Všetko sa zmenilo v decembri 2021, kedy som sa rozhodla začať nanovo v nie len pre mňa správnej a 100% spolupráce. Ako sa hovorí človek hľadá dovtedy, kým nenájde to pravé orechové a tak to bolo aj u mňa.

Aj na to človek musí prísť, čo je to vhodné a správne pre neho. V čom a kde sa nájde, aby mal svoju prácu záľubou. Ale samozrejme k tomu patrí aj patričné odmenenie. Hneď v prvý mesiac, som dosiahla celosvetový rekord, do 3 mesiacov sa mi podarila TOP líderská pozícia.

Vybudovala som sieť ľudí vo viacerých krajinách,kde som zodpovedná za ich úspechy a vieš si pozrieť aj referencie priamo na stránke, že všetko je realita.

Sny sa stanú skutočnosťou. Mojim cieľom je pomôcť čo najväčšiemu počtu žien vo vybudovaní lepšej životnej úrovne, aby nezažívali to, čo som zažívala kedysi ja.

Vybudovala som si stabilný 4 ciferný príjem. Vzťahy, na ktorých si zakladám sú prioritou aj v spolupráci.

Nikdy som nerozumela tomu, že ak chcem pomáhať ďalším, potrebujem mať naplnený svoj krčah vody, aby som vedela dávať ďalej. 

Tu sa mi všetko ukázalo, že človek pokiaľ robí isté kroky, je patrične odmenený. Predtým som to nezažívala.

Začať odznova nie je ťažké, pokiaľ vieš tie správne kroky.

TU vidíš dôkaz toho, že aj tebe viem pomôcť k tomu, aby si si s ľahkosťou vytvorila tisícový biznis. Ja sama aplikujem veci, ktoré učím a tu je výsledok za 7 dní, keď som spustila všetko nanovo a ešte som vlastne nemala ani náklady, pretože som pracovala v skúšobnej verzii.

O tom som sa presvedčila a viem o tom presvedčiť aj teba.

Referencie

Andrea Uhrinova

Ludmila Topičová 

Helena Hyblerová

Monika Weibelová Matúšeková

Čo ešte získaš?

Získaš nové priateľstvá, komunitu žien, ktoré majú rovnaký zámer, cieľ a sny. Rovnako zmýšľajúce ženy. Naučili sme sa snívať vo veľkom, lebo sme prišli ku tomu, že sny sa stávajú skutočnosťou.
 
Taktiež ťa prevediem v sebavedomí, sebavzdelávaní, seba hodnote a mnoho ďalšieho.
 
Moja viac ročná cesta, ktorá bola plná pádov, učenia sa a polien pod nohami sa zmenila. 
A ty to môžeš zmeniť tiež. Nepotrebuješ roky na to, aby si zažila úspech, aby sa ti sny stali skutočnosťou. Stačí si rezervovať nezáväzný call kliknutím na tlačítko.
 
Môžeš zmeniť všetko, čo si vieš predstaviť a s čím máš aktuálne problémy.

Chcem ťa ale varovať, pretože platí pravidlo, kto prví príde, ten prví melie. A ani teraz to nieje inak.

K rokmi nabrané vedomosti a skúsenosti si nemôžem nechať pre seba, ženám dávam naozaj hodnotné know how, vzdelávam ich, posúvam ich, aby nešli cestou pokus omyl, ale moje časové kapacity sú obmedzené a preto to nie je pre každú jednu.

Preto, pokiaľ vidíš túto stránku, neváhaj, pretože zajtra tu už byť nemusí. 

DOKÁŽEM NESKUTOČNE NAMOTIVOVAŤ

Využi svojich nezáväzných 30minút, kde si prejdeme tvoje očakávania, predstavy, s čím aktuálne máš problémy, ako ti viem pomôcť a čo vieme zmeniť.
 
Problémom je, že väčšine ľudí chýba práve podpora, rady a inšpirácia. Isté percento je natoľko motivovaných, že sa predsa len pustí do akcie, ale po týždni, dvoch, ich nadšenie vyprchá a skončia.

Niečo im chýba.  

Nemajú nikoho, kto by im pomohol ostať motivovaný. A nemajú nikoho, kto by im poradil, čo konkrétne by mali urobiť, aby dosiahli želané výsledky.

Ak si odhodlaná 

to nemusí byť tvoj prípad.

to nemusí byť tvoj prípad.

Spolupráca so mnou nie je len o biznise, ale aj o podpore a zábave. Kto ma pozná vie, že aj sama zo seba si viem srandu urobiť a u mňa platí to, že s úsmevom to ide ľahšie. 

Nezáväzný 30 minútový call si vieš zarezervovať TU 👇🏻

Čo ešte môžeš získať? 

Raz týždenne vysielanie naživo a moju osobnú podporu k tomu, vďaka čomu ostaneš motivovaná a prekonáš chvíle, keď sa ti nebude dariť alebo chcieť (ver tomu, že aj také momenty môžu prísť)

Moje najlepšie know how, ktoré som zozbierala počas niekoľko ročnej praxe
Členstvo v uzavretej skupinke, kde je tiež návod ako so všetkým začať, pracovať a uchopiť to správne (vďaka čomu hodnota stále narastá)

Iné ženy v komunite, ktoré si navzájom pomáhame, inšpirujeme, ale toto sa nedá popísať, to treba jednoducho zažiť.

Nečakaj a rezervuj si so mnou 30 minút, ktoré ti môžu zmeniť tvoju budúcnosť